Marta Rucka

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Farmaceutycznym w Krakowie, gdzie uzyskałam tytuł magistra farmacji. Wykonując ten zawód spotkałam się z wieloma ludzkimi problemami, którym postanowiłam wyjść naprzeciw. Połączyłam ogromny zasób wiedzy farmaceutycznej z wieloletnią pasją.

Owocem tego jest prowadzony przeze mnie Gabinet podologiczno-kosmetologiczny z gabinetem trychologii. Czując potrzebę dalszego rozwoju by móc pracować z realnymi problemami ukończyłam wiele kursów i szkoleń.

Uzyskałam tytuł podologa dzięki czemu mogę pracować z trudnymi przypadkami z zakresu podologii. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi ukończyłam kierunek Trychologia na moim macierzystym Wydziale Farmacji CM UJ w Krakowie. Dzięki zdobytej kierunkowe wiedzy mogę z sukcesem prowadzić wizyty z osobami, których problemem są skóra głowy i włosy.

Ponadto ukończyłam studia pedagogiczne i Zarządzanie Oświatą dzięki czemu już niedługo rozpoczną pracę z słuchaczami kursów kierunkowych z zakresu podologii, trychologii i farmacji.